Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

Glista ludzka to białe robaki, żyjące w przewodzie pokarmowym, gdzie odżywiają się częściowo strawionym pokarmem swego żywiciela. Dojrzałe samce mierzą 15-35 cm długości i 0,2-0,4 cm grubości, podczas gdy samice mają 20-50 cm długości i 0,3-0,6 cm grubości.

ZESTAW ANTY-PASOŻYTY I GRZYBICE ZAMÓW 30% TANIEJ W KLUBIE CALIVITA

paraprotex1.jpgaz_zymes1.jpgnopalin1.jpg

SPOSÓB ZAKAŻENIA

Ludzie zarażają się połykając jaja glisty wraz z zanieczyszczonym pożywieniem.W jelicie z jaj wylęgają się larwy, które następnie przechodzą przez ścianę jelita do naczyń krwionośnych i z prądem krwi do wątroby. W Wątrobie rosna do wielkości ok 1 mm. Z wątroby ponownie dostają się do krwi i z jej prądem wędrują do płuc. Nastpuje ich dalszy wzrost do 2 mm. Odkrztuszone i połknięte ze śluzem młode larwy ponownie dostają się do jelita cienkiego i tu już pozostają. Dlatego w żadnym wypadku nie należy połykać odkaszlniętego śluzu.

Glisty mają własne bakterie i wirusy. Jedną z takich bakterii jest Bacteroides fragilis (pałeczka flory przewodu pokarmowego i noso-gardzieli człowieka – to beztlenowiec) – nie lubi tlenu. Warto zatem do walki z chorobotwórczymi odmianami tych bakterii podawać w kuracji roztwór stabilizowanego tlenu płynnego – OXYMAX

OBJAWY ZAKAŻENIA

W czasie wędrówki larw przez płuca pojawia się:
- zapalenie oskrzeli,
- odoskrzelowe zapalenie płuc.

Obecność glist w jelitach powoduje:
- spadek apetytu,
- mdłości,
- wymioty,
- bóle brzucha,
- ślinotok.

U niektórych zakażonych mogą nasilić się objawy alergiczne:
- wypryski,
- świąd skóry,
- pokrzywki,
- napady duszności.

Kiedy obecność pasożytów jest również przyczyną pojawiania się dolegliwości na tle alergicznym lub ich nasilania, nie należy leczyć samej tylko alergii. Należy sięgnąć do jej przyczyn i oczyszczać organizm z pasożytów stosując ParaProteX i Green Care, odtruwać z toksyn stosując np. Ocean21 lub Polinesian NONI oraz pilnie przywracać prawidłową mikroflorę przy pomocy AC Zymes i Nopalin.

Obecność glist w przewodzie pokarmowym człowieka nie jest dla niego obojętna. Pasożyty te bowiem nie tylko pochłaniają pożywienie przeznaczone dla człowieka ale także wydzielają trujące substancje, tzw. jady, które zatruwają organizm. Jady te działają głównie na układ nerwowy. Objawia się to bólami głowy, bólami brzucha, mdłościami i wymiotami.

Dzieci zarazone glistami są rozdrażnione, roztargnione, leniwe, co sprawia nieraz wiele trudności wychowawczych.

ZAPOBIEGANIE ZAKAŻENIU:

- picie przegotowanej wody,
- przestrzeganie ogólnych zasad higieny osobistej i żywienia,
- utrzymanie rąk w czystości,
- mycie warzyw i owoców przed jedzeniem,
- pranie i prasowanie bielizny osobistej, pościeli,
- gruntowne wietrzenie lub pranie koców, narzut i dywanów

Jak uniknąć zakażenia – więcej informacji

PROFILAKTYKA ORAZ WSPOMAGANIE LECZENIA

Ponieważ każdego dnia, w każdej godzinie narażeni jesteśmy na infekcję, należy przynajmniej raz na pół roku systematycznie dokonywać profilaktyki oczyszczania organizmu z pasożytów oraz odtruwania z toksyn.

Kuracja profilaktyczna

KURACJA LECZNICZA ZA POMOCĄ SUPLEMENTÓW DLA DZIECI

'