Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

Fasciolopsis buski- gatunek pasożytniczej przywry, największej spotykanej u człowieka; dorosłe osobniki osiągają 7,5 cm długości. Choroba pasożytnicza wywoływana przez Fasciolopsis buski to fasciolopsoza (fasciolopsidosis).

Pasożyty te lokalizują się w jelicie cienkim, a czasem przenikają do wątroby i trzustki.

ZESTAW ANTY-PASOŻYTY I GRZYBICE ZAMÓW 30% TANIEJ W KLUBIE CALIVITA

OBJAWY ZAKAŻENIA - ból brzucha,
- biegunka,
- zmęczenie,
- zawroty głowy,
- sennośc,
- obrzęki na nogach,
- u mężczyzn na mosznie rozwijają się ogólne obrzęki.
240px-fasciolopsis_buski_adult.jpg

Chorzy w cięższych przypadkach mogą umrzeć z wyczerpania i newydolności sercowo-naczyniowej. Przy lekkim przebiegu choroby można zauważyć jedynie ból brzucha niekiedy biegunki.

Najnowsze badania potwierdzają dużą rolę tego pasożyta w procesie powstawania raka.Dr Clark zaobserwowała, ze wszyscy jej pacjenci chorzy na raka mieli pasożyt Fasciolopsis buskii.
Dr Clark stwierdziła, że przy rozwoju pasożytów w organiźmie człowieka, wydzielają one naturalne odpady swojej przemiany materii. Jeden z takich odpadów powoduje intensywne dzielenie się komórek rakowych.

Po usunięciu pasożyta z organizmu i oczyszczeniu organizmu u chorych zniknął rak i inne choroby.

SPOSÓB ZAKAŻENIA

Przyczyną zakażenia jest zarażony człowiek, świnia lub pies. Zakażenie odbywa się przez włączenie do pokarmu surowej postaci orzechów wodnych i bulw wielu roślin wodnych, których powierzchnia pokryta jest larwami fasciolopsisa.


PROFILAKTYKA ORAZ WSPOMAGANIE LECZENIA

Ponieważ każdego dnia, w każdej godzinie narażeni jesteśmy na infekcję, należy przynajmniej raz na pół roku systematycznie dokonywać profilaktyki oczyszczania organizmu z pasożytów oraz odtruwania z toksyn.

  • Oczyszczanie z toksyn
  • Oczyszczanie z toksyn poprzez stopy
'