Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

Lambioza (giardiasis) to choroba pasożytnicza przewodu pokarmowego wywoływana inwazją pierwotniaków – wiciowców z gatunku Lamblia intestinalis /Giardia lamblia/. Około 12-64% ludności różnych regionów świata jest zarażonych tym pierwotniakiem.

Lamblie powodują podwyższenie wrażliwości organizmu na różnego rodzaju alergeny. Kiedy obecność pasożytów jest również przyczyną pojawiania się dolegliwości na tle alergicznym lub ich nasilania, nie należy leczyć samej tylko alergii. Należy sięgnąć do jej przyczyn i oczyszczać organizm z pasożytów stosując ParaProteX i Green Care, odtruwać z toksyn stosując np. Ocean21 lub Polinesian NONI oraz pilnie przywracać prawidłową mikroflorę przy pomocy AC Zymes i Nopalin.

180px-giardia_lamblia_sem_8698_lores.jpg

ZESTAW ANTY-PASOŻYTY I GRZYBICE ZAMÓW 30% TANIEJ W KLUBIE CALIVITA

paraprotex1.jpgaz_zymes1.jpgnopalin1.jpg

SPOSÓB ZAKAŻENIA

Do zakażenia dochodzi drogą pokarmową, gdy zjemy zanieczyszczone lambliami produkty (m.in. muchy są odpowiedzialne za ich roznoszenie), wypijemy skażoną wodę. Pasożyta możemy też przenieść do układu pokarmowego na nieumytych rękach, np. po wyjściu z toalety lub kontakcie z zakażonymi zwierzętami.

Ze zjedzonych przypadkowo przez człowieka cyst wydostają się żywe lamblie, które następnie gnieżdżą się w jelitach. W górnym odcinku jelita cienkiego uwalniają się dwa trofoazoidy. Przyczepiają się do błony śluzowej jelita – najczęściej dwunastnicy, ale też w części przypadków do dróg żółciowych. W warunkach, które nie są dla nich korzystne potrafią się ochronić tworząc grubą otoczkę. Otoczka ta pełni funkcje pancerza ochronnego.

Dodatkową cechą, która wyróżnia te pierwotniaki jest długa żywotność sięgająca nawet do 3 tygodni. Te cechy sprawiają, że pasożyty te są trudne do wytępienia.

Cyst lamblii jest mnóstwo w kale, obliczono, że podczas jednorazowego wypróżnienia, może ich być nawet 500 000 000 (słownie: pięćset milionów).

OBJAWY ZAKAŻENIA

- bóle i wzdęcie brzucha w okolicy nadbrzusza, podobne nieco do bólów wrzodowych,
- zgaga,
- odbijanie,
- nudności,
- gwałtowne, wodniste, sfermentowane stolce,
- wiatry (gazy),
- stany podżółtaczkowe,
- czasem przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego,
- nieżyt żołądka,
- bóle głowy w skutek odchodów lamblii w krwioobiegu tzw. toksyn. Z tego też powodu częsty jest brak apetytu, łatwość męczenia się i stany podgorączkowe na skutek walki układu obronnego z pasożytem i jego wirusami oraz bakteriami jakie niesie ze sobą Giardia lamblia.

ZAPOBIEGANIE ZAKAŻENIU:

- mycie warzyw i owoców przed jedzeniem,
- przestrzeganie ogólnych zasad higieny osobistej i żywienia,
- utrzymanie rąk w czystości,

Wiele osób samodzielnie pozbyło się pasożytów z organizmu, stosując odpowiednie żywienie stosowane podczas chorób infekcyjnych oraz odpowiednią suplementację naturalnymi produktami, które sprzyjają zdrowiu organizmu, wspierają prawidłową mikroflorę w jelicie oraz równowagę w całym organizmie – działają zupełnie odmiennie niż leki farmakologiczne, a przy tym w nieszkodliwy sposób, skutecznie usuwają lamblie i inne pasożyty.

PROFILAKTYKA ORAZ WSPOMAGANIE LECZENIA

Ponieważ każdego dnia, w każdej godzinie narażeni jesteśmy na infekcję, należy przynajmniej raz na pół roku systematycznie dokonywać profilaktyki oczyszczania organizmu z pasożytów oraz odtruwania z toksyn.

Leczenie polega na zniszczeniu pasożytów.

Z życia wzięte:

PO LAMBLIACH NIE MA ŚLADU!

W młodości dużo chorowałem, brałem antybiotyki bez żadnej ochrony w postaci bakterii kwasu mlekowego – lekarz nigdy nie wspominał, aby były konieczne!!!

Mój system immunologiczny był osłabiony, nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopóki w wieku 17 lat nie zachorowałem. Dopiero po dwóch miesiącach lekarzom udało się znaleźć przyczynę moich dolegliwości, jakimi były straszne nudności, biegunka, wymioty.

Okazało się, że to LAMBLIOZA. Dostałem oczywiście antybiotyki, po których na chwilę poczułem się troszkę lepiej, lecz przy kontrolnym badaniu okazało się, że wciąż mam LAMBLIE!

I tak przez kolejnych pięć lat leczyłem się antybiotykami, po których czułem się coraz gorzej. W końcu zacząłem szukać w Internecie przyczyny, dlaczego to wszystko tak długo trwa, a ja nie mogę sobie z tym poradzić?

Wtedy znalazłem strony internetowe, z których dowiedziałem się, że kuracje antybiotykowe mogą doprowadzić do grzybicy, a to z kolei do silnego osłabienia organizmu. Każdy z nas pije wodę albo je pokarmy, w których mogą znajdować się jaja lamblii, ale przecież nie każdy jest chory.

Po kuracji kilkoma preparatami, m.in. PARAPROTEX, AC-ZYMES, GREEN CARE wymiennie z NOPALIN, CHELATED ZINC, C-1000, OCEAN21 wymiennie z OXYMAX, po lambliach nie ma śladu.

Czuję się znacznie lepiej, wróciła mi chęć do życia i skończyły się nudności, które dokuczały mi ponad 5 lat. Teraz pozostało mi tylko kontynuowanie kuracji w celu uzyskania prawidłowej homeostazy i mikroflory w jelitach, ponieważ z grzybicą walczy się długo.

Paweł, lat 23, CaliNews Listopad 2005

'