Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

Włośnica (trychinoza, trichinelloza) jest chorobą pasożytniczą, spowodowaną zakażeniem
larwami włośnia krętego (Trichinella spiralis), znajdującymi się w mięśniach chorych świń,dzików, koni. Włosień kręty ma od 0,5 do 3 mm długości.

wlosnica.jpg

ZESTAW ANTY-PASOŻYTY I GRZYBICE ZAMÓW 30% TANIEJ W KLUBIE CALIVITA

paraprotex1.jpgaz_zymes1.jpgnopalin1.jpg

Człowiek zaraża się, jedząc surową lub niedogotowaną, zakażoną nicieniami lub ich larwami wieprzowinę lub dziczyznę, a także jedząc wędliny wędzone w zbyt niskiej temperaturze.W zarażonym mięsie znajdują się żywe otorbione larwy włośnia krętego.

Szczegół ten nie jest bez znaczenia, ponieważ torebka ta skutecznie chroni larwę robaka. Nie zabija ich nawet solenie, wędzenie, mrożenie lub krótkotrwałe gotowanie. Wskutek otorbienia larwa dobrze znosi nawet temperaturę 55 stopni, która skutecznie niszczy jajeczka wszystkich innych robaków ludzkich.

Nie można zarazić się od chorego człowieka. Po ok. 6 dniach pobytu w jelicie włośnie
zaczynają rodzić larwy, a te wędrują po organizmie osiadając głównie w mięśniach, gdzie
ostatecznie ulegają zwapnieniu.

SPOSÓB ZAKAŻENIA

Człowiek zakaża się poprzez zjedzenie mięsa lub jego przetworów zawierających inwazyjne
larwy włośnia krętego, nie poddanych odpowiedniej obróbce termicznej.Gotowanie kilograma mięsa w całości musi trwać przeszło pół godziny, aby zgineły wszystkie larwy.
Po dostaniu się do przewodu pokarmowego człowieka otoczka trychiny pod wpływem soków trawiennych ulega rozpuszczeniu, uwolnione z niej larwy stają się juz po 3 dniach
dojrzałymi pasożytami.Samce giną, a samice przedostają się do naczyń limfatycznych, gdzie samica rodzi ok 1500 larw. Nie składa jajeczek lecz rodzi od razu żywe larwy. Włośnie są jajożyworodne (sposób rozrodu, gdzie podczas składania przez samicę jaj, młode są w pełni rozwinięte i gotowe do samodzielnego życia, uwalniają się z osłon jajowych bezpośrednio przed złożeniem jaj, w trakcie, lub zaraz po złożeniu). Nowo narodzone larwy dostają się do krwi, a wraz z nią do mięśni poprzecznie prążkowanych. Gdy wnikną już do włókna mięśniowego zwijają się w spiralę i otorbiają. Niektóre giną, inne zachowują zdolność do zarażania nawet do 50 lat.

OBJAWY ZAKAŻENIA

Występują po kilku dniach od zjedzenia zakażonego mięsa.

- wysoka gorączka,
- bolesność mięśni,
- bóle brzucha,
- biegunka,
- uczucie rozbicia,
- dreszcze,
- bóle głowy,
- pocenie się,
- zespoł objawów alergicznych.

Kiedy obecność pasożytów jest również przyczyną pojawiania się dolegliwości na tle alergicznym lub ich nasilania, nie należy leczyć samej tylko alergii. Należy sięgnąć do jej przyczyn i oczyszczać organizm z pasożytów stosując ParaProteX i Green Care, odtruwać z toksyn stosując np. Ocean21 lub Polinesian NONI oraz pilnie przywracać prawidłową mikroflorę przy pomocy AC Zymes i Nopalin.

Objawem charakterystycznym są symetryczne obrzęki powiek i tkanek oczodołowych. Niekiedy występuje wysypka. Chorzy skarżą się na bóle gałek ocznych, mięśni karkowych, szkieletowych. W ciężkich przypadkach dołączają się objawy ze strony układu oddechowego, krążenia i ośrodkowego układu nerwowego.

ZAPOBIEGANIE ZAKAŻENIU:

- spożywać mięso pochodzące z pewnego źródła, które było poddane badaniu poubojowemu na obecność larw włośni, kupowane w sklepach

- wystrzegać się wyrobów z dziczyzny niewiadomego pochodzenia

- unikać mięsa i jego przetworów niedogotowanych oraz półsurowych wędlin np. metka, biała kiełbasa z nieznanego źródła.

Jak uniknąć zakażenia – więcej informacji

PROFILAKTYKA ORAZ WSPOMAGANIE LECZENIA

Ponieważ każdego dnia, w każdej godzinie narażeni jesteśmy na infekcję, należy przynajmniej raz na pół roku systematycznie dokonywać profilaktyki oczyszczania organizmu z pasożytów oraz odtruwania z toksyn.
Kuracja profilaktyczna
Oczyszczanie z toksyn
Oczyszczanie z toksyn poprzez stopy

KURACJA LECZNICZA ZA POMOCĄ SUPLEMENTÓW

'