Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

„Bez oczyszczenia organizmu, nie ma zdrowia i leczenia” Hipokrates

Ogólny stan całego organizmu czy stan jednego narządu i tkanki określa stopień ich zabrudzenia różnymi substancjami, które są bardzo smakowitą pożywką dla pasożytów. Dlatego oczyszczenie całego organizmu jest takie ważne.

Organizm każdego człowieka posiada siedem systemów oczyszczania ze śluzówki, substancji smolistych i innych “brudów”, które niszczą nasze zdrowie. Są nimi:- jelito grube,

- wątroba,

- nerki,

- tkanka tłuszczowa,

- mięśnie i ścięgna,

- nos, uszy oraz oczy,

- płuca i skóra.

Jeśli jeden z systemów nie spełnia swojej roli, to z pomocą przychodzi mu inny system. Np. jeśli jelito grube i wątroba nie są w stanie spełniać swojej funkcji oczyszczania, to włączają się systemy oczyszczania poprzez oczy, nos, skórę i płuca.

Najpierw włącza się jama nosowo-gardłowa. Ona wyrzuca na zewnątrz w postaci flegmy krochmaliste, tłuste i inne złogi. Stąd wszystkie nasze ciągłe pochrząkiwania, charkania i smarkania.
Jeśli i ten kanał wydalniczy zostanie mocna obciążony, włączone są dodatkowe: zatoki, kanał słuchowy w uszach, u kobiet – pochwa maciczna, ropieją oczy.
Mało ruchliwy tryb życia, praca na siedząco, gwałtownie hamuje krwiobieg w miednicy – powstaje zastój krwi. Jest to druga przyczyna, dlaczego właśnie tu gromadzi się flegma – u mężczyzn wokół prostaty, u kobiet – w jajnikach powodując cystę.
Jeśli i to jest niewystarczające lub z jakiegoś powodu te kanały są zamknięte – włączają się dwa ostatnie – płuca i skóra.

Skóra sygnalizuje obciążenie organizmu złogami poprzez brzydkie zapachy, wysypkę, pryszcze, różnego rodzaju egzemy, czyraki.Na podstawie wielu badań określono siedem stopni zanieczyszczenia organizmu:

  • Pierwszy stopień: Kiedy człowiek zdrowy z wyglądu zaczyna odczuwać ciągłe zmęczenie.
  • Drugi sopień: Oprócz ciągłego zmęczenia dochodzą bóle głowy i łamanie w kościach całego ciała.
  • Trzeci stopień: Pojawiają się wszelkiego rodzaju alergie.
  • Czwarty stopień: Pojawiają się guzy,kamienie, torbiele,nadwaga.
  • Piąty stopień: Dochodzi do deformacji organów wewnętrznych, kości i stawów.
  • Szósty stopień: Pojawiają się organiczne choroby układu nerwowego.
  • Siódmy stopień: Dochodzi do rozkładu komórek i organów, który powoduje tworzenie się chorób nowotworowych.

Na podstawie tych wyjaśnień, każdy może łatwo określić stopień zanieczyszczenia swojego organizmu.

Żeby pozbyć się prawdziwej przyczyny wielu chorób trzeba w pierwszej kolejności, usunąć z organizmu wszystko to, co do tej pory gromadziło się przez lata. W tym celu należy przeprowadzić całkowite oczyszczenie organizmu.

Kuracja oczyszczająca dla dorosłych

Kuracja oczyszczająca dla dzieci

Ponieważ podczas zatrucia organizmu wiele kanałów oczyszczania działa jeszcze nieprawnie, a czas ich udrożnienia wymaga wytrwałości, warto równolegle usprawnić kurację i pobudzać receptory na stopach przykładając detoksykujące plastry Detox Patch. Dzięki działaniu osmozy możemy odtruwać organizm korzystając z dodatkowego kanału oczyszczania na stopach – stosując oczyszczające plastry – Detox Patch

'