Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

Antybiotyki to leki, które są stosowane w leczeniu zakażeń drobnoustrojami.

W XIX w. odkryto pierwsze preparaty przeciwbakteryjne oraz opracowano niektóre szczepionki zapobiegające zachorowaniom na choroby zakaźne. Era penicyliny rozpoczęła się w 1928 roku, kiedy to Aleksander Fleming zauważył, że pleśń hamuje wzrost bakterii. w latach II wojny światowej opracowano technologię produkcji penicyliny.Jej stosowanie znacznie poprawiło wyniki leczenia zakażeń. fleming.jpg

Niestety w ciągu następnych kliku lat stwierdzono występowanie bakterii odpornych na działanie penicyliny. Antybiotyk to nie cudowny lek na wszystko. Stosowany niewłaściwie, zamiast pomóc, zaszkodzi!.

ZESTAW ANTY-PASOŻYTY I GRZYBICE ZAMÓW 30% TANIEJ W KLUBIE CALIVITA

paraprotex1.jpgaz_zymes1.jpgnopalin1.jpg

Antybiotyki nie są wcale skuteczne w leczeniu infekcji wirsowych czy grzybic. Dlatego stosowanie ich w przypadku przeziębienia, kataru czy grypy jest nieuzasadnione.

Wirusy sa odporne na działanie antybiotyków ze względu na to iż nie sa organizmami komórkowymi – mają tylko materiał genetyczny i otoczkę białkową.

Naduzywanie antybiotyków daje wiele szkodliwych skutków takich jak:

  • alergie,
  • zaburzenia pracy jelit,
  • powstanie zakażeń drożdżakowych i grzybicznych,
  • osłabienie słuchu,
  • uszkodzenie szpiku kostnego,
  • spadek ilości białych krwinek,
  • anemie,
  • wysypki skórne,
  • uszkodzenie wątroby i nerek.

Miliony ludzi łykają antybiotyki garściami, wierząc w ich nieograniczoną skuteczność. A ponad 80% lekarzy na świecie przyznaje się do przepisywania antybiotyków na żądanie swoich pacjentów! .

Antybiotyk – niszcząc bakterie chorobotwórcze – zabija również te działające korzystnie na nasz organizm, np. zakwaszające środowisko pochwy, czyli chroniące przed inwazją drożdżaków. Zdarza się więc, że po antybiotykoterapii kobiety mają grzybicę pochwy.

Antybiotyki niszczą też pożyteczne bakterie jelitowe, skutkiem czego może być np. biegunka.

W przypadku pojawienia się biegunki podajemy duże ilości zasiedlającej jelito mikroflory najlepiej w postaci produktów o dużej ilości flory acidophilus np. AC Zymes oraz wspomagającego leczenie biegunek, tonizującego bakteryjne toksyny ziołowego preparatu tzw. „Zielony uzdrowiciel ” – Green Care.

Do walki z bakteriami oraz do wzmacniania organizmu i działania przeciwzapalnego z powodu silnego zatoksycznienia bakteryjnego, stosujemy ZENTHONIC.

'