Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

Preparaty CaliVita® International wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywienia i Leków), przez renomowanych i jednych z najlepszych producentów dietetycznych środków spożywczych:

* Perfect Nutrition,
* 4Life,
* California Fitness,
* Calivita International

Produkty CaliVita® International zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych.

Jednocześnie CaliVita® International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji.

Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.

Składniki preparatów CaliVita/California Fitness są pochodzenia naturalnego.

Produkty do spożycia są zaliczane do tzw. dietetycznych środków spożywczych, co oznacza, że mogą być bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza, zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie. Żelatyna używana do produkcji preparatów CaliVita/California Fitness jest pochodzenia wieprzowego – nie jest wyciągiem z produktów wołowych.

Suplementy żywieniowe CaliVita International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają wymagane w Polsce zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) – jakie są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych lub posiadają zezwolenia Polskiego Zakładu Higieny (PZH ) – w przypadku kosmetyków.

Każda dostawa otrzymuje orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) o braku zastrzeżeń co do importowanych środków spożywczych.

Przykładowy nr atestu wydany dla Polinesian Noni:

Zgodnie z decyzja nr GIS-HŻ-4433-D-64/RW/03 Polinesian Noni Liquid kwalifikuje się w Polsce jako Dietetyczny Środek Spożywczy

Oznakowanie wszystkich preparatów jest zgodne z wymogami polskiego prawodawstwa oraz Unii Europejskiej – posiadają etykietę, akceptowaną przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ), zawierającą wszystkie wymagane informacje.


WYKAZ WSZYSTKICH PRODUKTÓW WRAZ Z OBOWIĄZUJĄCYMI CENAMI

'