Polecam naturalne suplementy Calivita .Witamina na dobry wzrok Witamina AW stanach napięcia nerwowego Magnez B6

e-Pasożyty.pl

Skutecznie przeciw pasożytom

Produkt o działaniu wzmacniającym organizm i pobudzający odporność organizmu. Zawiera niebieskozielone algi, bogate w wiele składników mineralnych, witamin i wszystkie niezbędne aminokwasy. Stanowi pełnowartościowy dodatkiem do diety, szczególnie polecany jako istotny składnik diety wegetariańskiej.

spirulina_max.jpg cena klubowa – 42 zł - KUP TERAZ

cena detaliczna – 56 zł -KUP TERAZ

Możesz kupić ten produkt 30% taniej -

w cenie klubowej -

wystarczy wstąpić do Klubu Calivita

Działanie profilaktyczne oraz wspomaganie leczenia przy zastosowaniu Spirulina MAX można zalecić w następujących przypadkach:

- niedoczynność tarczycy;
- infekcje;
- anemia;
- choroby skórne;
- zapobieganie oraz leczenie nowotworów dalsza profilaktyka po chorobie nowotworowej;
- zapalenie zatok;
- owrzodzenie podudzi, wrzody żołądka i dwunastnicy;
- stany zapalne dróg rodnych;
- profilaktyka chorób układu krążenia, zwłaszcza nadciśnienia tętniczego i miażdżycy.

Wiele badań klinicznych i przedklinicznych doprowadziło do przypuszczeń, że może ona mieć także działanie terapeutyczne. Przy czym spektrum jej oddziaływania rozciąga się od obniżania poziomu cholesterolu, poprzez wpływ na przebieg choroby nowotworowej, do stymulacji systemu immunologicznego, rozmnażania bakterii Lactobacilli w jelitach, ograniczenia toksyczności metali ciężkich i leków w nerkach, aż do ochrony przed promieniowaniem.

Z życia wzięte:

Cudowne algi – Zdrowie pochodzi z wody

Woda jest źródłem życia na Ziemi. Swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza m.in. algom. Mają one wyjątkową zdolność gromadzenia niezbędnych dla zdrowia składników pochodzących z głębin: składników mineralnych, pierwiastków śladowych, aminokwasów i witamin. Ze wszystkich alg, słodkowodna spirulina została uznana przez naukowców za najbardziej obiecującą. Zawiera tak dużą koncentrację substancji odżywczych, że nie można porównać jej z żadną inną rośliną. Zawiera bardzo rzadki kwas gamma-linolowy (GLA), w naturze wyłącznie w kobiecym pokarmie i niektórych olejkach roślinnych, np. w olejku z wiesiołka czy ogórecznika, kwas linolowy, witaminę B12, żelazo, kwasy RNA i DNA, silne antyoksydanty, zielony chlorofil, niebieski barwnik, fitocjanin oraz ponad piętnaście karotenoidów, w tym najbardziej znany ß-karoten, którego jest w spirulinie 10 krotnie więcej niż w marchwi. To tylko niektóre ze składników, które świadczą o wysokich walorach zdrowotnych spiruliny. Dzięki swojemu unikalnemu składowi, spirulina od dziesiątek lat jest wykorzystywana w profilaktyce i wspomaganiu leczenia wielu chorób. W pierwszym rzędzie nauka potwierdziła niezwykłą skuteczność stosowania spiruliny w walce z różnymi infekcjami, zaczynając od grypy czy wirusa odry, a kończąc na niezwykle groźnym wirusie HIV. Dzięki dużej zawartości związków mineralnych, spirulina niweluje zakwaszenie organizmu i przywraca równowagę kwasowo-zasadową oraz posiada zdolność odtruwania organizmu z metali ciężkich i innych toksyn. Wiele zawartych w spirulinie składników ma silne zdolności hamujące rozwój stanów zapalnych, towarzyszących alergii czy chorobom reumatycznym. Przyjmowanie spiruliny obniża poziom „złego” cholesterolu, a zwiększa poziom frakcji HDL, czyli „dobrego cholesterolu”. Spirulina wykazuje silne działanie krwiotwórcze – poprzez pobudzanie szpiku kostnego, ulega przyspieszeniu proces powstawania zarówno białych, jak i czerwonych krwinek. Obecność bardzo łatwo przyswajalnego żelaza, korzystnie wpływa na produkcję hemoglobiny – czerwonego barwnika krwi, który jest odpowiedzialny za transport tlenu w naszym organizmie.

Spirulina pobudza mechanizmy naprawcze już uszkodzonego DNA, co ma niebagatelne znaczenie w profilaktyce nowotworów. Jej właściwości przeciwnowotworowe zostały potwierdzone, zwłaszcza w odniesieniu do nowotworów jamy ustnej i wątroby. O spirulinie powinni pamiętać nie tylko chorzy, ale i te osoby, które chcą zachować młodość na długie lata. Stosowanie spiruliny zapewnia bardzo duży wzrost witalności organizmu. Dzięki zawartej fenyloalaninie, zmniejsza uczucie głodu, co ma niebagatelne znaczenie dla utrzymania pięknej, szczupłej sylwetki. Wysoka koncentracja kwasów nukleinowych (DNA i RNA) oraz białek, przyczynia się do odmładzania komórek, tak więc spirulina jest cudowną alternatywą dla drogich środków kosmetycznych. Nasza skóra stopniowo uwalnia się od zmarszczek, odzyskuje piękny koloryt typowy dla młodego wieku.To tylko niektóre z walorów spiruliny. Do tej pory naukowcy zidentyfikowali w algach ok. 2000 związków niezwykle korzystnych dla ludzkiego zdrowia. Dzięki temu bogactwu, jej stosowanie jest polecane wszystkim osobom, które chcą cieszyć się długim i aktywnym życiem.

Grażyna Hołda

Lekarz radzi:

Jestem wdową, emerytką w wieku 58 lat. Niestety, rok temu wykryto u mnie raka piersi, interwencja chirurgiczna i leczenie chemioterapią było nieuniknione. Obecnie czuję się znacznie lepiej, ale wciąż jestem bardzo słaba. Proszę mi zaproponować produkt, dzięki któremu mogę wzmocnić swój organizm i ograniczyć do minimum ryzyko, że ta okropna choroba znów mnie zaatakuje.

W Pani przypadku przydałaby się dieta zgodna z grupą krwi. Proponuję wypijać dużo płynów wyciskanych ze świeżych i surowych owoców (uwzględniając grupę krwi) lub zastosować ZenThonic. Mega Protect 4Life jest doskonałym źródłem antyoksydantów w tym flawonoidów, oprócz którego zalecam jeszcze zażywanie glonów w postaci produktu Ocean21 lub Spirulina Max, połączonego z Super CoQ10 oraz C-1000 (C 500 w większej dawce).

dr Edith Varga

Nareszcie wolna…

Choruje na astmę oskrzelową do 1994 roku. Mam 35 lat. Moja choroba bardzo mi dokucza, biorę dwie dawki sterydów, po których rzecz normalna – tyję. Moja twarz wygląda jak „księżyc w pełni”. Jestem pod stała opieką kliniki alergologicznej. W jednym roku przebywałam aż 13 (!) razy w szpitalu z powodu ataków astmy. Duszność dusznością, raz się nasila, raz się zmniejsza, w Czesie przeziębienia nasila się okrutnie.
Najdokuczliwszym moim problemem jest jednak ohydny, wstrętny kaszel, który kiedyś myślałam, że mnie po prostu wykończy. Nie mogłam spać, jeść stać w kolejce, aby zrobić najzwyklejsze w świecie zakupy, bo on – kaszel wszędzie mi towarzyszył. Najgorsze było to, że ludzi mnie pytali na przykład:, „Ale się Pani przeziębiła i to w środku lata”, a ja nawet normalnie nie mogłam odpowiedzieć, dławił mnie męczący kaszel. Lekarze rozkładali ręce i mówili, że to jest inna odmiana astmy, uciążliwa do leczenia. Sama kupowałam każdy lek od kaszlu, jak tylko usłyszałam, że pomoże, ale bez skutku. Chodziłam i jeździłam po różnych zielarzach, bioenergoterapeutach, irydologach, jeździłam do sanatorium. Kaszel, który czasem ustępował, nasilał się z podwójnym skutkiem.
Proszę mi wierzyć, popadłam w straszna depresję, nie chciało mi się żyć, zazdrościłam innym ludziom życia bez kaszlu. Pomimo różnych lekarstw, inhalatorów, testów alergicznych odczulaczy, na które moja rodzina traciła duże pieniądze, miałam ten wstrętny kaszel nadal. Unikałam ludzi, rodziny, kontaktów z koleżankami, kolegami, posługując się wykrętami ( najczęstszy:, „bo jestem chora”, był akurat prawdą!). Ileż razy słyszała to zdanie: Bożena jak zwykle chora. A ja po prostu prawdziwie się bałam kaszlu., aż później ze łzami w oczach mówiłam: „Że jak umrę, to pokrywa od trumny będzie skakała od mojego kaszlu”. Proszę sobie wyobrazić, moje psychiczne załamanie. W 1997 r. byłam u Pana Zbyszka Nowaka. Po seansie czułam się dobrze, ale tylko przez dwa tygodnie, aż do chwili przeziębienia.

W 1998 roku spotkałam koleżankę mojej mamy, która od roku była klubowiczką CaliVita International . Poradziła mi i zamówiła produkty CaliVita: Protect 4 Life (standaryzowany miłorząb japoński) i Spirulinę Max ( algi), które regularnie zażywałam. PO trzech tygodniach zażywania mój okropny kaszel znikł do dnia dzisiejszego. HURA!!!

Teraz po prostu chce mi się ŻYĆ! ŻYĆ!

Dziękuję bardzo California Fitness (obecnie CaliVita) za sprowadzenie produktów do Polski. Całuję wszystkich Klubowiczów CaliVita i ich działaczy. Aha – sama też należę do Klubu CaliVita International.

Bożena Pasierbiewicz, Lublin

Dawkowanie profilaktyczne: 2-4 tabletki dziennie.

1 tabletka zawiera: Spirulina (alga) dehydratyzowana 500.00 mg

Ilość tabletek w opakowaniu: 60szt

'